Balkan Şampiyonlarından Başkan Aktan’a Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, Bosna Hersek’in Bihaç şehrinde düzenlenen Ümitler Judo Balkan Şampiyonasında 66 kilogramda altın madalya kazanarak Balkan Şampiyonu olan Niyazi Gökçen ve 73 kilogramda bronz madalya kazanan Abidin Karabulut’u Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bulunan kulüp binasında ağırladı. Ziyarette antrenör İsmail Canıtez’de yer aldı. Başkan Mevlüt Aktan ziyarette, “ Pırıl pırıl gençlerimizin yaşadıkları başarılar bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah çok daha güzel başarılara imza atarlar. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi bir kez daha yürekten kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un milli sporcuları uluslararası yarışmalarda ülkemizi, Manisa’mızı ve kulübümüzü başarıyla temsil etmeye devam ediyorlar. Son olarak Manisa Büyükşehir Belediyespor’un milli judocuları Niyazi Gökçen ve Abidin Karabulut elde ettikleri başarılarla gururumuz oldular. Bosna Hersek’in Bihaç şehrinde düzenlenen Ümitler Balkan Şampiyonasında 66 kilogramda Balkan şampiyonu olan Niyazi Gökçen ve 73 kilogramda Balkan üçüncüsü olan Abidin Karabulut’u Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bulunan kulüp binasında  ağırlayan kulüp başkanı Mevlüt Aktan, sporcularının ulusal ve uluslararası  müsabakalarda elde ettikleri başarılarla gurur duyduklarını söyledi.
Başkan Aktan, “  Allah, Çok Daha Güzel Başarılar Nasip Etsin”
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü olarak spora ve sporcuya büyük destek verdiklerini söyleyen kulüp başkanı Mevlüt Aktan, “ Bosna Hersek’te düzenlenen Ümitler Judo Balkan Şampiyonasında finale yükselen ve  final maçında Romen rakibi Cosmin Bucataru’yu yenerek altın madalya kazanarak Balkan Şampiyonu olan sporcumuz Niyazi Gökçen ile aynı şampiyonada bronz madalya kazanarak Balkan üçüncüsü olan Abidin Karabulut’u yürekten kutluyorum. Sporcularımız kariyerlerine bir başarı daha ekleyerek ülkemizi, Manisa’mızı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil ettiler. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
“ İnşallah Çok Daha Güzel Başarılara İmza Atacağız”
Bosna Hersek’in Bihaç şehrinde düzenlenen Ümitler Judo Balkan Şampiyonasında altın madalya kazanan Niyazi Gökçen ve bronz madalya kazanan Abidin Karubulut kulüp başkanı Mevlüt Aktan’a gerçekleştirdikleri ziyarette, “ Bosna Hersek’ten yapılan Ümitler Judo Balkan Şampiyonasında ülkemizin, Manisa’mızın ve kulübümüz Manisa Büyükşehir Belediyespor’un adını başarıyla duyurduğumuz ve İstiklal marşımızı okuttuğumuz  için çok mutluyuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuzun bizlere inanılmaz desteği  var. En iyi şartlarda müsabakalara hazırlanıyoruz. İnşallah bundan sonra çok daha güzel başarılar yaşayacağız. Bizlere büyük destek veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza bizlere verdikleri destek nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
Şampiyonlarla Hatıra Fotoğrafı
Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde yapılan ziyaret sonrasında ise son olarak kulüp başkanı Mevlüt Aktan, ülkemizin ve Manisa’mızın gururu olan sporcular ve antrenör İsmail Canıtez ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir