Başkan Aktan ve Yönetimden Dev Adamlara Baklava Ziyafeti

Yarın saat 15.00’de Atatürk Spor Salonu’nda Gemlik Basketbol takımıyla kozlarını paylaşacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar galibiyet parolasıyla tamamlandı.  Atatürk Spor Salonu’nda yapılan antrenmanı ziyaret eden başkan Mevlüt Aktan ve yöneticiler takıma baklava ziyafeti çektiler.

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde final grubu maçlarında son üç haftaya girilirken, Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yarın saat 15.00’de başlayacak olan Gemlik Basketbol maçı öncesinde ise nefesler tutuldu ve geri sayım başladı. Atatürk Spor Salonu’nda bugün yaptığı teknik ve taktik çalışmasıyla hazırlıklarını tamamlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamlarına kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyeleri baklava ziyafeti çektiler. Yeşil beyazlı dev adamlara ziyarette başkan Mevlüt Aktan’ın yanı sıra asbaşkan Orkun Şıktaşlı, yönetim kurulu üyeleri Bora Çaylan ve Özcan Nalbantlarda hazır bulundu.
Başkan Aktan, “ Sizlere Güvenimizde Hiçbir Zaman Azalma Olmadı” 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan kendi elleriyle antrenman sonrasında basketbolculara baklava yedirdi. “Sizlere güvenimiz her zaman tam” diyerek konuşmasına başlayan başkan Mevlüt Aktan, “ Hepinizin ne kadar karakterli insanlar ve sporcular olduğunuzu biliyoruz. Bu takım bir üst lige çıkmayı hak eden bir takım. Sezon başından bu yana aldığınız başarılı sonuçlarla bunu gösterdiniz. Son iki maçı bir kaza olarak görüyoruz. Fethiye Belediye ve Final Spor maçlarında bir düşüş yaşadık. Yarın konuk edeceğimiz Gemlik Basketbol maçını kazanarak yeniden toparlanacağınıza inanıyoruz. Bu takım istediği zaman neler yapacağını bu zamana kadar gösterdi. Bunu sizde biliyorsunuz. Basketbolda bazen isteseniz de istediğiniz sonuçları alamıyorsunuz. Kalan son üç maçın ikisini alırsak hedefe ulaşacağız. Bizler, sizlerin üç maçı da kazanarak ve şampiyon olarak bir üst lige çıkacağınıza yürekten inanıyoruz. İstediğiniz zaman bazı şeyleri başarabiliyorsunuz. Biz onu hissedebiliyoruz. Bizlerde, seyircilerde büyük bir heyecanla maçları izliyoruz. Yarın konuk edeceğimiz Gemlik Basketbol maçında inşallah salondan güzel bir sonuçla ayrılacağız. Bizler yönetim olarak sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Manisalılarda sizlere inanıyor ve güveniyor” diye konuştu.
Başkan Mevlüt Aktan, Atışlarda Potayı Tutturdu 
Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, baklavalı  antrenman ziyareti sonrasında dev adamlarla birlikte salonda bir süre basketbol oynadı. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un dev adamları yaptığı atışlarda potayı tutturan başkan Mevlüt Aktan’ı alkışladılar.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir