Devrim, “Bu Saatten Sonra İçeride ve Dışarıda Her Maçı Kazanma Zorunluluğumuz Var”

Pazar günü saat 13.30’da deplasmanda BAK Spor Kulübü ile karşılaşacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Devrim önemli açıklamalarda bulundu. Zonguldak Kömürspor ve Kırklarelispor maçında yaşanan hakem hataları, Pazar günü deplasmanda oynayacakları BAK Spor Kulübü maçı ve ara transfer döneminde yapılan takviyelerle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulunan teknik direktör Levent Devrim, “ Bizim bu saatten sonra içeride ve dışarıda her maçımızı kazanma zorunluluğumuz var” dedi.

“ Kırklarelispor Maçında Üçüncü Golü Bulmalıydık”

Kırklarelispor maçında hiç beklemedikleri bir 2 puan kaybettiklerini söyleyen teknik direktör Levent Devrim, “ Aslında maça da iyi ve tempolu başlamıştık. Maçta yenik duruma düşmemize rağmen buna hemen tepki verdik ve öne geçtik. Maçın ikinci yarısında da oyunun kontrolü tamamen bizim elimizdeydi. Ben devre arasında futbolcularıma üçüncü golü bulmamız gerektiğini söyledim. Üçüncü golü bulursak rakibin teslim olacağını, maçın daha da kolay duruma geleceğini futbolcularıma söylemiştim. Bizim ikinci yarıda yaşadığımız sıkıntı üçüncü golü bulamamızdı. Aslında üçüncü golü bulacak pozisyonlarımızda çoktu. Ama klasik olarak sezon başından bu yana yaşadığımız son vuruş beceriksizliğimizi bu maçta yaşadık. Bir türlü üçüncü golü bulamadık. Her geçen dakika biraz daha psikolojik olarak sıkıntı yaşadık ama aslında öyle çok da pozisyonda vermedik. Önce Yaser’in sakatlığı ve ardından Erman’ın kırmızı kartı bizi sıkıntıya soktu” diye konuştu.

“ Bu Hakemlerle Yola Devam Edeceğiz”

Kırklarelispor maçının hakemi Tolga Sancak ve yardımcılarının verdiği kararlarla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan teknik direktör Levent Devrim, “ Hakem konusuna çok fazla değinmeye gerek yok aslında. Ligin ikinci yarısının ilk haftasında deplasmanda oynadığımız Zonguldak Kömürspor maçının henüz başında bir penaltımız verilmedi. Kırklarelispor maçında Erman’ın pozisyonu benim önümde oldu. Kartla alakası yoktu pozisyonun. Orta hakem ‘devam’ dedi zaten. Ancak o pozisyonda verilen karar dördüncü hakemin işgüzarlığı bence. O pozisyonda Erman Bulucu, dördüncü hakemin uyarısıyla atıldı. Ardından olmayan bir gol verildi. Bu hakemlerle devam edeceğiz. Yapacak bir şey yok. Biz yolumuza bakıyoruz. Bizim oyunumuza daha da geliştirmemiz gerekiyor. Tempomuzu biraz daha yukarı çıkartmamız gerekiyor. Biz zaten bunları yaptığımız takdirde o ritmimizi ve 3 puan istikrarımızı yakalayacağız. Pazar günü deplasmanda genç ve dirençli bir takıma karşı oynayacağız. Bizim bu saatten sonra her maçı içerde ve dışarda kazanma zorunluluğumuz var. Biz kendi oyunumuzla ve kendi anlayışımızla önde basarak tempoyu arttırarak coşkulu bir şekilde oynayacağız. Kazanarak döneceğiz inşallah” diye konuştu.

“ Zaten Düşündüğümüz Katkıyı Verdikleri Zaman Bazı Şeyler Daha Kolay Olacak”

Sözlerinin sonunda ara transfer döneminde takıma katılan yeni isimlerle ilgili açıklamalarda bulunan teknik direktör Levent Devrim, “ Değerli oyuncuları kadromuza kazandırdık. Bizim kaliteli kadromuz var zaten. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımız bu kaliteyi daha da yukarıya çıkaracaklardır. Zaten iyi bir kadromuz vardı, kaliteli bir kadromuz vardı. Biraz daha önde beceri sıkıntımız vardı, biraz daha topu kaleye sokma sıkıntımız vardı. Bu sıkıntıyı çözme adına Musa Sinan, İsmail Haktan Odabaşı, Sinan Kurumuş’u kadromuza kazandırdık. İnşallah hem kulübümüz için hem de kendileri için hayırlı olur. İnşallah bize kattı verirler. Zaten düşündüğümüz katkıyı verdikleri zaman bazı şeyler daha kolay olacak” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir