Galibiyetler Serisini Hep Birlikte Başlatalım

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta zirve mücadelesinin içinde yer alan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Etimesgut Belediyespor ile Pazar günü saat 13.30’da Mümin Özkasap Stadı’nda oynayacağı kritik 90 dakikaya odaklandı. Manisa’da karşılaşacağı rakibini mağlup edip galibiyetler serisini başlatmanın hesaplarını yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Etimesgut ile oynayacağı zorlu 90 dakikada büyük bir taraftar desteğini arkasına almak istiyor. Manisa Büyükşehir Belediyespor yönetiminden yapılan açıklamada, taraftarlar desteğinin çok önemli olduğu vurgulanarak, tüm futbolseverler maça davet edildi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un seriyi başlatma adına sadece bir galibiyete ihtiyacı olduğunu söyleyen futbol şube sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, “ İnşallah Pazar günü taraftarlarımızın da desteğiyle şanssızlığımızı kıracağız ve galibiyetler serisini başlatacağız” dedi.

Kadayıfçılar, “ Bu İşin Peşini Sonuna Kadar Bırakmayacağız”

Pazar günü saat 13.30’da Mümin Özkasap Stadı’nda karşılaşacakları Etimesgut Belediyespor maçına tüm Manisalıları davet eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, “ Bu takımın sadece bir galibiyete ihtiyacı var. İnşallah Pazar günü kendi evimizde karşılaşacağımız Etimesgut Belediyespor maçında şanssızlığımızı kıracağız. Ligin ikinci yarısında şanssız puanlar kaybettik. Biz, bu takıma sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz. Bu zorlu süreçte Manisa Büyükşehir Belediyespor’u seven, destek veren taraftarlara da önemli görev düşüyor. Manisa’da oynadığımız birçok maçta taraftarlarımızdan şu ana kadar güzel destek aldık. Bu desteğin her geçen hafta artmasını bekliyoruz. Futbolda tribün desteği çok önemli. Bu sene lig gerçekten çok zor. Şampiyonluk yolunda pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Etimesgut Belediyespor maçına tüm Manisa halkını, Mümin Özkasap Stadı’na, Manisa Büyükşehir Belediyespor’a destek olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Hazırlıklar Cumartesi Günü Tamamlanacak

Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde bugün Manisa Büyükşehir Belediyespor U-19 futbol takımıyla yaptığı hazırlık maçıyla Etimesgut Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor,yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek. Cumartesi günü son idmanını yaptıktan sonra Etimesgut Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da kart cezaları biten Ufukhan Bayraktar ve Erman Bulucu’da, teknik direktör Levent Devrim’in görev vermesi halinde takımdaki yerlerini alacaklar.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir