Ankara’da Şanssız Mağlubiyet

Manisa Büyükşehir BelediyesporBasketbol takımı, Türkiye Basketbol Ligi’nin 22.haftasında deplasmanda OGM Ormanspor’a 82-78 mağlup oldu. 

Türkiye Basketbol Liginin 22.haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Ankara M. Sait Zarifoğlu Spor Salonunda Ormanspor ile karşı karşıya geldi. Maçı Kulüp yönetim kurulu üyesi Bora Çaylan da izledi. İlk periyotta her iki takımda sayı bulmakta zorlandı. Savunma hattını hücum oyuncularına kapatan bu periyodun son saniyelerde bulunan sayı ile OGM Ormanspor 18-16 önde kapattı. İkinci periyotta sert bir oyun oynamak isteyen Ormanspor Manisa Büyükşehir Belediyespor’un aynı şekilde reaksiyonu ile karşılaştı. Hücuma çıkarken hata yapmayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu periyodu 33-40 önde bitirerek soyunma odasına üstün gitti. Üçüncü periyodun ilk dakikalarında Ormanspor aradaki sayı farkını kapattı ve bu periyodu da 57-55 önde bitirdi. Son periyotta etkili oynamaya başlayan ve kolay hücuma çıkarak üçlük isabetler bulan OGM Ormanspor maçı da 82-78 kazandı. 

Maç: Türkiye Basketbol Ligi 22’nci Hafta Karşılaşması 

Salon: M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu

Hakemler: Erhan Gürsel, Kerem Yılmaz, Göksun Öz

OGM Ormanspor: Hasan(23), Barış(2), İsmail, Caner(19), Hasan(7), Mert, Sercan(2), Yasiin(23), Şahin(6)

Baş Antrenör: Mustafa Korhan Aydanarığ

Manisa Büyükşehir Belediyespor: Gurur, İlker(2), Fırat, Deniz(7), Derrick(32), Erhan(6), Tunahan(9), Alper(3), Devın(19)

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak 

1.Periyot:   18-16

2.Periyot:   15-24

3.Periyot:   24-15

4.Periyot:   25-23

Maç sonucu: 82-78 (OGM Ormanspor)

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir