Şampiyona Boyun Eğdik: 77-81

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Türkiye Basketbol Ligi’nin 26.haftasında şampiyonluğunu garantileyen Bursaspor ile karşı karşıya geldi. Güçlü rakibini ilk periyotta zorlamayı bilen dev adamlarımız maçın geriye kalan bölümlerinde üstünlük sağlayamadı ve maçtan 81-77 mağlup ayrıldı.

Türkiye Basketbol Ligi’nin 26.Haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, şampiyonluğunu garantileyen Bursaspor ile Muradiye Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Maçı, Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu üyeleri Bora Çaylan, Özcan Nalbantlar, Gökmen Aytaç da izledi. İlk periyotta üstün oyun sergileyen Manisa Büyükşehir Belediyespor, bu periyodu 26-17 önde bitirdi. İkinci periyotta, sayısını azaltan Manisa, Bursaspor’un hücumda isabetli sayılarına engel olamadı ve soyunma odasına üstün giden taraf 35-39’luk skorla Bursaspor oldu. İkinci yarıda Bursaspor’un üstün oyunu sahaya iyice yansımaya başladı. Manisa Büyükşehir Belediyespor, güçlü rakibine karşı hızlı hücuma çıksa da maçın ikinci yarısında Bursaspor daha üstün bir oyun sergiledi ve maçı 81-77 kazandı.

Bursaspor Genel Menajerine Çiçek Takdim Edildi

Maç öncesi Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu üyeleri Özcan Nalbantlar, Bora Çaylan ve Gökmen Aytaç Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel’e şampiyonluğu garantiledikleri için çiçek takdim ederek, tebrik etti.

Maç: Türkiye Basketbol Ligi 26.Hafta Karşılaşması

Salon: Muradiye Spor Salonu

Hakemler:Tahsin Kuzu, Kerem Yılmaz, Ogün Cılız

Manisa Büyükşehir Belediyespor:Gurur(5), İlker, Fırat(17), Deniz(2), Derrick(17), Erhan(3), Zafer, Tunahan(7), Alper(3), Devın(23)

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak

Bursaspor:Can(11), Erbil, Mehmet(6), İzzet(12), Karlo(14), Evren(4), Recep(13), Dejan(16), Ali(5)

Baş Antrenör:Arda Vekiloğlu

1.Periyot: 26-17

2.Periyot:  9-22

3.Periyot:  13-23

4.Periyot:  29-19

Maç Sonucu: 77-81 (Bursaspor lehine)

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir