Şampiyon Ankara’da Birincilik Kürsüsüne Çıktı

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Ankara’nın Polatlı ilçesinde gerçekleştirilen 2. Uluslararası Gordion Yarı Maratonu’nda genel klasmanda 5’inci, kendi yaş grubunda ise 1’inci oldu. Bir kez daha birincilik kürsüsüne çıkmayı başaran şampiyon sporcumuz yine gururumuz oldu. 

Tarihte Frigler olarak bilinen uygarlığın başkenti Gordion’un UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınması çalışmaları kapsamında düzenlenen 2. Uluslararası Gordion Yarı Maratonu, Ankara’nın Polatlı ilçesinde gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Ankara’nın Polatlı ilçesinde gerçekleştirilen 2. Uluslararası Gordion Yarı Maratonu’nda genel klasmanda 5’inci, kendi yaş grubunda ise 1’inci oldu. 21 kilometreyi 1.16. 52 saniyede koşan Ahmet Bayram, kulübümüzün ve Manisa’mızın adını bir kez daha başarıyla duyurdu. 

Bayram, “ Manisa’mızın ve Kulübümüzün Adını Bir Kez Daha Başarıyla Duyurduğum İçin Çok Mutluyum” 

Ankara’nın Polatlı ilçesinde düzenlenen 2. Uluslararası Gordion Yarı Maratonu’nda birincilik kürsüsüne çıkan şampiyon atletimiz Ahmet Bayram yaptığı açıklamada, “ Manisa’mızın ve kulübümüzün adını bir kez daha başarıyla duyurduğum için çok mutluyum. 21 kilometre yarışında 300 sporcu arasında genel klasmanda 5’inci, 50 sporcu arasında ise genel klasmanda 1’inci oldum. Hedefim bundan sonra katılacağım yarışmalarda kulübümü ve Manisa’yı en iyi şekilde temsil etmek. Bana her zaman büyük destek veren başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir