Gençlerimiz Türkiye Şampiyonası’nda Mücadele Verecek

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı, Manisa’da oynanan grup ve play-off maçlarında namağlup Manisa il şampiyonu olarak, 23-26 Mayıs tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan U-14 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarında mücadele etmeye hak kazandı. Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı, Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda düzenlenen törenle Manisa il şampiyonluğu kupasını kaldırdı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı, Manisa’da oynanan grup ve play-off maçlarında rakiplerini geride bıraktı, namağlup Manisa il şampiyonu oldu. Play-off maçlarında C grubunda Murat Germen, Horozköy, Sekiz Eylül Futbol Takımı ve Ay- Yıldızspor’u geçerek adını play-off maçlarına yazdırmayı başaran Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı, play-off maçlarında da Kasabaspor, Yunusemre ve Manisaspor’un yer aldığı gruptan ç namağlup çıkarak Manisa İl Şampiyonu oldu. Grup ve play-off maçlarında kalesinde 4 gol gören, rakip ağlara ise 65 gol bırakan Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı,  teknik sorumlusu Akif Taşçı yönetiminde şimdi gözünü 23-26 Mayıs tarihleri arasında Aydın’da yapılacak olan U-14 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarına çevirdi.

Şampiyonluk Kupasını Manisa Sekiz Eylül Stadı’nda Düzenlenen Törenle Kaldırdı

Manisa Büyükşehir Belediyespor U-14 Futbol Takımı, yönetim kurulu üyesi Özcan Nalbantlar’ın da katıldığı törende şampiyonluk kupasını kaldırdı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Nalbantlar, kupa töreninden sonra yaptığı açıklamada, “ Şampiyonlukta emeği olan herkesi kutluyorum. Şimdi hedefimiz 23-26 Mayıs tarihleri arasında Aydın’da düzenlenecek olan U-14 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarında hedefe ulaşarak, Türkiye’de son 24 takım arasına kalmak” ifadelerini kullandı.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir