Ataspor Voleybol’dan Başkanımız Aktan’a Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan, Ataspor Voleybol takımını makamında ağırladı.Nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Ataspor Kulüp Başkanı Hasan Uygun, Kulüp Başkanımız Aktan’ın kendilerini ağırladığı ve verdiği destekler dolayısıyla teşekkür etti.

Ataspor Kulüp Başkanı Hasan Uygun, Antrenörler Osman Koca ve Veli Filik, Ataspor voleybol takımı oyuncuları ile birlikte, Manisa Büyükşehir Belediyespor KulübüBaşkanımız Mevlüt Aktan’ı ziyaret etti. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Ataspor takımı oyuncuları Başkanımız Mevlüt Aktan’a çiçek takdiminde bulundu. Ziyaret hakkında bilgi veren Ataspor Başkanı Hasan Uygun, “Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan’a nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Bizleri ağırladığı için kendisine teşekkür ediyorum. Bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Aktan, “Desteklerimiz Devam Edecek”

Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Voleybola verdikleri katkılardan dolayı Ataspor takımına teşekkür ediyorum. Manisa’yı ligde temsil ediyorlar. Başarılı sonuçlar aldılar. İnşallah sonuna kadar bu şekilde devam eder. Biz de kendilerine elimizden gelen desteği yapacağız. Başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir