Dev Adamlarımızın Okul Ziyaretleri Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız tarafından geleneksel hale getirilen okul ziyaretleri, hız kesmeden devam ediyor. Dev adamlarımız, Spil Ortaokulu, Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ve Özel Hedef Koleji ilkokulunu ziyaret ederek; öğrencilerle bir araya geldi. Keyifli söyleşilerin gerçekleştiği ziyaretlerde, çocuklar basketbolcularımızdan imza da aldılar.

Türkiye Basketbol Ligi’nde oynadığı 4 karşılaşmada 3 galibiyet elde eden Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, salon dışındaki sosyal projelerde de adından övgüyle söz ettiriyor. Dev adamlarımız tarafından geleneksel hale getirilen okul ziyaretleri, artarak devam ediyor. Takımımız, hafta içerisinde Spil Ortaokulu, Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Özel Hedef Koleji ilkokulunu ziyaret ederek; öğrencilerle buluştu. Çocuklara basketbolu sevdirmek ve onları hafta sonu oynanan karşılaşmalarda salona davet etmek için gerçekleşen ziyaretlerde, çocuklar hem basketbolcularımızla tanışma fırsatı buldu, hem de basketbolla ilgili merak ettiği soruları dile getirdi. Samimi ve keyifli diyalogların yaşandığı okul ziyaretleri sonunda öğrenciler, dev adamlarımızdan imza da aldılar.

Muradiye Spor Salonu’nda Destek Verecekler

Dev adamlarımızın okullarına yaptıkları ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren okul yönetimleri ve öğrenciler, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’de oynanacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor-Akhisar Belediyespor karşılaşmasında salonda yerini alarak, takımımıza destek olacaklarını dile getirdiler. Hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle ziyaret programları sona erdi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir