Fethiye’de Şanssız Mağlubiyet: 72-63

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, Türkiye Basketbol Liginin 6.haftasında deplasmanda Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’a 72-63 mağlup oldu. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız Türkiye Basketbol Liginin 6.haftasında deplasmanda Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ile karşılaştı. Beşkaza Spor Salonu’nda oynanan maçı Kulüp yönetim kurulu üyesi Bülent Karakurt da izleyerek takımı yalnız bırakmadı. Maçın ilk periyoduna Manisa Büyükşehir Belediyespor hızlı başladı. Rakibinin savunma hattını iyice zorlayan dev Adamlarımız bulduğu isabetli sayılarla bu periyottan 12-15 üstün ayrıldı. İkinci periyotta her iki takımda birbirine üstünlük mücadelesi verdi. Bu periyot 29-29 eşitlikle bitti. Üçüncü periyotta savunmada basit hatalar yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor rakibinin üçlüklerden bulduğu sayılara engel olamadı. Üçüncü periyot 52-46 Fethiye üstünlüğü ile geçildi. Son periyotta Fethiye özellikle yabancılarının pota altındaki isabetli sayıları ile sayı farkını açmaya başladı. Maç Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’un 72-63 üstünlüğü ile tamamlandı. 

Maç: Türkiye Basketbol Ligi 6. Hafta Karşılaşması 

Salon: Beşkaza Spor Salonu

Hakemler: Uğur Özen,Abdullah Koputan, İsmail Binbir

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor: Erick(11), Utku(6), Canberk(5), Ahmet, Genco, Omay(1), De Angelo(20), Mert(8), Sezgin(6), Murat(15), Sercan

Baş Antrenör: Alkım Ay

Manisa Büyükşehir Belediyespor: Isıah(20), Mert(5), Cenk(11), Burak(6), Özgür(3), Tolga(6), Alican(5), Oğulcan, Jesse(4), İbrahim(3)

Baş Antrenör: Ceyhun Cabadak 

1.Periyot:   12-15

2.Periyot:   17-14

3.Periyot:   23-17

4.Periyot:   20-17

Maç sonucu: 72-63 Lokman Hekim Fethiye lehine

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir