Badminton Yıldızları, Manisa’ya Geliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı talimatlarıyla sporun yaygınlaştırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması gibi hedefler doğrultusunda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton turnuvası 03-05 Ocak 2020 tarihleri arasında turnuvanın başlangıç ayağı olan grup maçları Manisa’da oynanacak. Bu önemli turnuvada Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz 5 sporcu ile yer alırken; antrenörümüz Hatice Tokmakçı da Manisa takımının başında görev alacak.

03-05 Ocak 2020 tarihleri arasında Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Turnuvasına; Manisa, İzmir, Aydın, Afyon, Kütahya, Denizli, Muğla, Uşak ve Balıkesir illerinden kız ve erkek takımları katılacak. 18 takımın katılacağı bu önemli altyapı organizasyonuna kulübümüz 5 sporcu ile katılarak önemli destek sağlayacak. 

2 Sporcumuz Seçmelerde Yenilgi Yüzü Görmedi

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan il seçmelerinde sporcularımız önemli bir başarıya da imza attı. Manisa Büyükşehir Belediyespor Badminton sporcularımız Miraç Kocağa kız takımında, Muhammet Mustafa Uslu ise erkek takımı seçmelerinde yenilgi yüzü görmeden seçmeleri tamamladı.

Manisa’nın Adını Finale Yazdırmak Hedefleniyor

Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton turnuvasında antrenörümüz Hatice Tokmakçı, Manisa takımının başında görev alacak. Turnuva hedefinden bahseden Tokmakçı, “Manisa’mızı ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek ve başarılı sonuçlar almak için çok çalışıyoruz. Manisa’nın adını finale yazdırmak istiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir