İki Gün Arayla, İkinci Yarı Final

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol takımımız, çeyrek final müsabakasında karşılaştığı Ataspor engelini 3-0’lık skorla geçerek yarı finale yükseldi. Küçük Kızlar kategorisinde gelen yarı final başarısının iki gün ardından Yıldız Kızlar takımımızın da yarı finale yükselmesi, altyapımız için umut verdi.   

Manisa Yıldız Kızlar Voleybol liginde mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, çeyrek final müsabakasında Ataspor ile karşı karşıya geldi. Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz; 25-16, 25-11, 26-24’lük skorlarla 3-0 kazandı ve yarı finale yükseldi. Yıldız Kızlarımız ve Küçük Kızlarımızın iki gün arayla yarı finale yükselmesi, voleybol altyapımız için umut verdi.

Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

                 Manisa Büyükşehir Belediyespor Yıldız Kızlar takımımız, yarı final müsabakasında MOSTEM ile eşleşti. Yarı finalin bir diğer eşleşmesi Seramiksan ile Alaşehir Belediyespor arasında oldu. Yarı final müsabakalarının oynanacağı tarih Voleybol İl Temsilciliği tarafından açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir