Yeni Yönetimimizden Basketbol Takımımıza Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuzun geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulu sonrasındaMehmet Güzgülü Başkanlığı’nda oluşturulan yeni yönetim kurulumuz, Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı’mızı antrenmanda ziyaret etti. Teknik ekibimiz ve oyuncularımızla bir araya gelen Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü, 4-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Federasyon Kupası’nda mücadele edecek takımımıza başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’mızı antrenmanda ziyaret etti.  28 Eylül yapılan olağan genel kurul sonrası Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü önderliğinde göreve gelen yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz göreve gelmelerinin ardından oyunculara tanışma ziyaretinde bulundu. Muradiye Spor Tesisleri’nde yapılan antrenmanda teknik ekibimiz ve sporcularımızla bir araya gelen Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz hazırlıklarını sürdüren oyuncularımıza baklava ikram etti.

Teknik Ekibimiz ve Oyuncularla Tanıştı

Geçmişte de Belediyespor Kulüp Başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade eden Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü, “Pandemi süreci hepimizi sıkıntıya soktu. Seyirciyle oynamanın zevki her zaman başka. İnşallah o günlerde gelecek. Başarılar almaya çalışacağız. Biz Manisa Büyükşehir Belediyesporuz. Önce kibarlığımız, naifliğimizin olması lazım. Biz başarılı olmaya çalışacağız. Şimdi Kocaeli’ne gidiyorsunuz. İnşallah oradan sağ salim ve başarıyla gelirsiniz ve daha güzel günler de görürüz” ifadelerini kullandı.

Federasyon Kupası İçin Başarılar Dilediler

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü 4-11 Ekim tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Federasyon Kupası’na katılacak olan takımımıza başarılar diledi. Kocaeli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Erkekler Federasyon Kupası için yarın yola çıkacak olan ekibimiz kupada C gurubunda mücadele edecek. İlk maçını 4 Ekim’de Konyaspor ile yapacak olan yeşil beyazlı takımımız daha sonra 5 Ekim’de Bakırköy Basketbol ile karşı karşıya gelecek. Gruptaki son maçında 6 Ekim’de Ankara Anadolu Basket ile karşılaşacak olan ekibimiz bir üst tura yükselmesi durumunda Federasyon Kupası’ndaki serüvenini sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir