Yönetim Kurulu Üyelerimizden Cimnastikçilerimize Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gökmen Aytaç ve Ali Caner Vatansever, antrenör Mehmet Ali Ekin eşliğinde çalışmalarına devam eden cimnastik sporcularımızı ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Güzgülü’nün selamlarını ileten Aytaç ve Vatansever, sporcularımıza çalışmalarında başarılar diledi.

13 branşta çalışmalarına pandemi kurallarına uygun bir şekilde devam eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzde cimnastikbranşında faaliyet gösteren sporcularımız da antrenör Mehmet Ali ekin önderliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Aytaç ve Ali Caner Vatansever sporcularımızı ziyaret ederekçalışmalarında başarılar diledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanımız Mehmet Güzgülü’nün selamlarını sporcularımıza ileten Gökmen Aytaç, “Biz başta Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere sizleri ve sporu çok önemsiyoruz. Sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek için bugün buradayız. Biz bu branşta birçok başarılı sporcuları hocalarımızın sayesinde yetiştirdik. Bu konuda da sizlerin de Manisa adını hem Türkiye’ye hem de dünyaya taşıyacağınıza olan inancımız sonsuz. Büyükşehir’in büyük bir kulübünde olduğunuzu unutmayın. Her türlü talebinizin de imkanlar doğrultusunda sizlere sağlanacağını bilin. Sizlerden iyi birer sporcu, iyi birer birey olmanızı bekliyoruz. Bundan da şüphemiz yok. Hepinize başarılar diliyoruz. Sizlerden Manisa’mızın adını güzel noktalarda duyurmanızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gökmen Aytaç ve Ali Caner Vatansever sporcularımıza tatlı ikramında da bulundu.

“Çok Güzel Bir Birliktelik Var”

Antrenör Mehmet Ali Ekin de, gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Geçen seneden beri büyük başarıların elde edildiğini ve neredeyse bütün Türkiye şampiyonluklarının Büyükşehir Belediyespor adına Manisa’ya getirildiğini ifade eden Ekin, “Yeni yönetim kurulu Başkanımız Mehmet Güzgülü ve ekibine de ayrı bir teşekkür ediyorum.Buraya geldiler. Çocuklarla birlikte oldular. Her türlü ihtiyaçlarımızı sordular. Bu bizleri mutlu etti. Büyükşehir Belediyespor kulübü de yanımızda olduğunu bir kere daha gösterdi. Büyükşehir Belediyespor Başkanımız ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, fazlasıyla bizlere destek oluyor. Her an arayıp soruyorlar. Bu konuda biz kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Salonları kullanabiliyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk bütün salonları kulüplere açtı. Ortaklaşa çok güzel bir birliktelik var. Bu birliktelik de bize sonuç olarak büyük başarılar getirdi. Geçen seneden bugüne 8 tane milli sporcumuz oldu. 4 tanesi de taze milli. Onlarla birlikte yolumuza devam ediyoruz. Haftanın 6 günü antrenman yapıyoruz. Altyapılarımız var, temel eğitim gruplarımız var. Büyükşehir Belediyespor çatısı altında yeni hobi gruplarımız var. Cimnastik Manisa’da Türkiye’nin kalesi haline geldi. Geride kalan 2-3 senede aldığımız başarılar da bunun göstergesi. İnşallah bundan sonra daha güzel devam ederiz” ifadelerinde kuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir