Yıldız Voleybolcularımız, Finalde

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Yıldız Takımımız, Cumhuriyet Turnuvası kapsamında Saruhanlı Belediyespor ile oynadığı karşılaşmayı 25-14 ve 25-16’lık setlerle kazanmasını bildi. Grubunda oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanan Yıldız takımımız, 29 Ekim Perşembe günü Yunusemre Belediyespor ile final karşılaşmasına çıkacak.

Voleybol Yıldız Kızlar Cumhuriyet Turnuvası’na katılan Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz, grubundaki Laleli Zaferspor ve Turgutlu Belediyespor galibiyetlerinin ardından Saruhanlı Belediyespor’u da mağlup etti. Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı, Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz 25-14 ve 25-16’lık skorlarla kazandı. Grubunda oynadığı 3 karşılaşmayı da kazanan Yıldız takımımız, final oynamayı hak etti.

Cumhuriyet Kupası, 29 Ekim’de sahibini buluyor

Cumhuriyet Turnuvası’nın finali 29 Ekim Perşembe günü saat 13:00’de Çok Amaçlı Spor Salonu’nda Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz ile Yunusemre Belediyespor arasında oynanacak final karşılaşması ile sahibini bulacak. Turnuva hakkında görüşlerini açıklayan Voleybol Altyapı Antrenörümüz Caner Doğançay, “Ligler başlamadan önce gerçekleştirilen turnuvada iyi sonuçlar elde ettik. Şimdi final zamanı. Final müsabakasını da kazanıp, Cumhuriyet Kupasını müzemize götürmek istiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir