DEV ADAMLARIMIZ GEMLİK MAÇININ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımımız, ligin beşinci haftasında 14 Kasım Cumartesi günü deplasmanda saat 17:30’da oynayacağı Gemlik Basket maçının hazırlıklarını tamamladı. Mücadeleyi Manisa’nın uydudan yayın yapan tek kanalı olan Manisa TV canlı olarak yayınlayacak.  

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, Türkiye Basketbol Ligi’nin beşinci haftasında deplasmanda konuk olacağıGemlik Basket karşılaşmasının hazırlıklarını noktaladı. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde gerçekleşen antrenman, yaklaşık iki saat sürdü. İlk deplasman galibiyetlerini almak isteyen oyuncular haftayı yoğun bir şekilde bu maça odaklanarak geçirdiklerini belirttiler.

Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “Çok iyi mücadele etmemiz gerekiyor”

Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak ise, zorlu bir maç oynayacaklarını, ancak takımın bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak için sıkı bir çalışma yaptığını belirtti. Cabadak, “İlk deplasman galibiyetimizi almak istiyoruz. Gemlik maçı zorlu bir deplasman maçı olacak. Çok iyi mücadele etmemiz gerekiyor. Tek amacımız karşılaşmadan kazanan taraf olarak dönmektir” ifadelerini kullandı. Oyuncularımız, Gökhan Aydın ve Kaan Yılmaz, Gemlik maçından galibiyetle dönmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Manisa TV Canlı olarak yayınlayacak

14 Kasım Cumartesi günü saat 17:30’da Gemlik Spor Salonu’nda Gemlik Basket ile Manisa Büyükşehir Belediyespor arasında oynanacak karşılaşma, Manisa’nın uydudan yayın yapan tek kanalı olan Manisa TV’den canlı olarak yayınlanacak.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir