Yüzücülerimiz, Türkiye Şampiyonasına Katılıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun başarılı yüzücüleri İrfan Efe Baras, Kaan Yalım Çullu, Özlem Yetim ve Nehir Toker, 20-24 Aralık 2020 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Kısa Kulvar Yıldızlar Bireysel, Genç ve Açıkyaş Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

Katıldığı her turnuvada adından başarıyla söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, Türkiye çapında önem taşıyan iki organizasyonda daha boy gösterecek. Yüzme takımı sporcularımız İrfan Efe Baras (2003), Kaan Yalım Çullu (2004), Özlem Yetim (2005) ve Nehir Toker (2005), 20-24 Aralık 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Türkiye Kısa Kulvar Yıldızlar Bireysel, Genç ve Açıkyaş Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek. İstanbul’da madalya için yüzecek olan sporcularımız, daha sonra da 25-27 Aralık 2020 tarihlerinde Turkcell Genç ve Açıkyaş Milli Takım seçmelerine katılarak, milli forma gururunu yaşamak için mücadele verecek.

Elmalı, “Sporcularımıza Başarılar Diliyoruz”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yüzme Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı da, ulusal çapta düzenlenecek olan iki turnuvada madalya için yüzecek olan sporcularımıza başarılar diledi. Yüzücülerimizin pandemi sürecinde Antrenörümüz Sinan Aktılav eşliğinde kontrollü bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Elmalı, “Yüzücülerimiz, hem kulübümüzü hem de şehrimizi temsil edecekler. Altyapı kategorilerinde yarışan sporcular için önemli organizasyonlar. Biz her sonuçta, sporcularımıza destek olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir