Başkan Güzgülü Madalya Alan Sporcuları Tebrik Etti

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Güzgülü, Türkiye Büyükler Karate Şampiyonası’na damga vuran sporcularımız Sümeyye Teke ve Gülçin Akyıldız’ı antrenmanda ziyaret etti. Sporcularımızı elde ettikleri başarılı sonuçlar için tebrik eden Kulüp Başkanı Güzgülü, elde edilen başarılarda emeği geçen herkesi kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un karate branşı sporcuları Adana’da gerçekleştirilen Türkiye Büyükler Şampiyonası’nda önemli başarılara imza attı. Büyükler Karate Şampiyonası’na damga vuran yeşil-beyazlı karatecilerimiz, Uluslararası turnuvalarda madalyalara sahip olan sporcuların da mücadele ettiği şampiyonada 1 altın, 1 gümüş madalya alma başarısı gösterdi. Sümeyye Teke 68 kilogramda Türkiye şampiyonu olurken, Gülçin Akyıldız da +68 kilogramda Türkiye ikincisi oldu. Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Yönetim Kurulu Üyesi Engin Altun ile birlikte şampiyonaya damga vuran sporcularımızı ziyaret ederek onları tebrik etti.

Başkan Ergün’ün Selamlarını İletti

Dubai’de yapılacak olan Büyükler Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazanan sporcularımız ile Antrenör Ali Eşsiz ile bir araya gelen Kulüp Başkanımız Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Sporcularımızı aldıkları başarılı sonuçlar için tebrik eden Başkan Güzgülü, elde edilen başarılarda emeği geçen herkesi kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir