Cimnastik Turnuvasına Büyükşehir İmzası

Aerobik Cimnastik Uluslararası Turnuvası’nda milli takım adına mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik Şubesi sporcuları Ayşe Begüm Onbaşı ve Mehmet Ercoş ve Deniz Şahin adeta tarih yazdı. Turnuvada tüm hünerlerini sergileyerek 2 altın madalya kazanan cimnastikçilerimiz göğsümüzü bir kez daha kabarttı.

Aerobik Cimnastik Uluslararası Turnuvası, Portekiz’de 26-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Bu önemli spor organizasyonunda milli takım adına Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Cimnastik Şubesi Sporcuları Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş ve Deniz Şahin de yarıştı. Turnuvada tüm hünerlerini sergileyen Onbaşı, Ercoş ve Şahin önemli bir zafere daha imza attılar. 15-17 yaş kategorisinde yarışan Ayşe Begüm Onbaşı ve Mehmet Ercoş ve Deniz Şahin trioda zafere ulaşarak altın madalya kazandılar. Ayrıca, Ayşe Begüm Onbaşı takım arkadaşı Mehmet Ercoş ile çiftlerde de altın madalya kazandı. Turnuvada birinciliğe ulaşarak Türk Bayrağımızı dalgalandıran sporcularımız rakiplerine de İstiklal Marşımızı dinletti.
Sporcuları Tebrik Etti
Ulusal ve uluslararası turnuvalarda elde edilen başarıların kendilerini mutlu ettiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Başarılı sporcularımız bu kez milli takım adına yarıştıkları turnuvadan önemli dereceler elde ettiler. Elde etikleri birincilikle bizleri gururlandıran başarılı sporcularımızı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanımız Mehmet Güzgülü ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz adına tebrik ediyorum” dedi.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir