Yaz Okullarımızın Kayıtları Devam Ediyor

Çocuklarda spor bilincinin geliştirilmesi ve yaz tatillerinin daha keyifli hale getirilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyespor tarafından her yıl düzenlenen yaz spor okullarında 2017 dönemi start alıyor. 20 Haziran tarihinde başlayacak olan kurslarda futbol, basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında yüzlerce çocuğa hem spor eğitimi verilecek, hem de onların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlanacak.

Yaz aylarına girilmesiyle birlikte futbol, basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında yaz okulu açan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da 2017 dönemi kayıtları başladı. Yıl boyunca ev, okul, kurs arasında mekik dokuyan çocukların bilgi ve becerilerini de arttıran yaz okullarında uzman eğitmenler eşliğinde futbol, basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında eğitim verilecek. Çocukların fiziksel gelişimlerine katkı sağlayarak sporcu yetiştirmeyi de hedefleyen yaz okulları sayesinde öğrenciler, okul stresini yaz boyunca spor yaparak atacaklar.
Kayıtlar Devam Ediyor
20 Haziran tarihinde başlayacak olan kursların  basketbol, voleybol ve yüzme branşlarında kayıtlar Tarık Almış Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri’nde yapılırken, futbol kurs kayıtları ise Fikri Bayrıl Spor Tesislerinde yapılıyor. Haftanın 3 günü gerçekleştirilecek olan kurslarda futbola 2005-2012 doğumlular, basketbola 2004-2010 doğumlular, yüzmeye 2003-2013 doğumlular, voleybola da 2000-2011 doğumlu çocuklarımız kayıt yaptırabilecekler.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
  • Nurcan 9 Haziran 2017 at 19:56

    Merhaba iki kardeş için indirim var mı acaba ve ulaşım hakkında bilgi verir misiniz

    • Admin 12 Haziran 2017 at 08:22

      Magnesia AVM’de kayıtlarımız devam etmektedir. Orada ki standımızdan ayrıntılı bilgi alabilir ve kayıt işlemi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir