Yönetim Kurulumuzdan Rektör Çelebi ve Albay Güvenç’e Ziyaret

Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan, Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kemal Çelebi ve 1.Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç’i ziyaret etti.

İlk ziyaret CBÜ Rektörü Prof. Dr. Çelebi’ye gerçekleşti. Ziyarete Başkan Aktan’ın yanı sıra Asbaşkan Orkun Şıktaşlı, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, Alt Yapı Sorumlusu Özcan Nalbantlar ve Basın Sözcüsü Gökmen Aytaç katıldı. Kulüp Başkanımız Mevlüt Aktan, ziyarette Rektör Çelebi’ye üzerinde isminin yazılı olduğu 45 numaralı Manisa Büyükşehir Belediyespor forması hediye etti. Kulübün faaliyetleri ve branşlar hakkında Çelebi’ye bilgi veren Aktan, özellikle kulübün alt yapısının geliştirilmesi noktasında Celal Bayar Üniversitesi ile işbirliği yapmak istediklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Çelebi ise Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile işbirliği yapabileceklerinin altını çizdi.

Kulüp Başkanımız Aktan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Rektör Çelebi’nin ardından Manisa 1.Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç’i ziyaret ettiler. Aktan, Albay Şefik Güvenç’e de üzerinde isminin yazılı olduğu kulüp formasını hediye etti. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un futbol ve voleybol maçlarını fırsat buldukça izlediğini dile getiren Tugay Komutanı Albay Güvenç, yeni sezonda Manisa Büyükşehir Belediyespor’a başarı dileklerinde bulundu.

YAZAN: Admin

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir